Audyt BHP

Szybki kontakt

Profiwork

e-mail: w.wawrzynowicz@profiwork.pl

tel. +48 604 610 498

 

Właścicielem serwisu Profiwork jest:
Galileo Group
ul. Radowita 8a
61-063 Poznań
NIP 782-102-68-89

strona główna / Audyt BHP

Szanowni Państwo,
zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnego audytu BHP w Państwa firmie. Już czas wszystko uporządkować i zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz swoje.

Po przesłaniu na naszą skrzynkę kontaktową zapytania o audyt,  zwrotnie odeślemy ankietę do wypełnienia w oparciu, o którą będziemy mogli wstępnie zweryfikować Państwa firmę pod kontem BHP i zaproponować ewentualne działania naprawcze.

Celem audytu czyli oceny stanu bezpieczeństwa i higieny pracy jest uświadomienie i wskazanie Państwu, jakie zagrożenia występują w środowisku pracy a tym samym przekażemy wiedzę o bezpieczeństwie pracy i przekonamy do zmiany pewnych zachowań, które skutkować będą rzeczywistą poprawą warunków pracy. Dzięki temu zmniejszy się absencja chorobowa, wzrośnie jakość i wydajność pracy, obniżony zostanie poziom ryzyka zawodowego w procesach pracy a także poprawi się wizerunek Państwa przedsiębiorstwa.
Audyt dodatkowo ma swój wymiar ekonomiczny, ponieważ koszty powstałe w wyniku zaniedbań czyli nieodpowiednich warunków pracy są zawsze wyższe niż w przypadku wdrożenia działań profilaktycznych.

 

tutaj nas znajdziesz